Bal Oazy w Sztumie

Kolejny raz sztumska Oaza spotkała się na zabawie karnawałowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania relacji z tego wydarzenia!

8 lutego nasza wspólnota oazowa ze Sztumu, tak jak w zeszłym roku, zorganizowała Bal Karnawałowy. Brała w nim udział młodzież oraz rodziny z Domowego Kościoła. Tematem przewodnim były postacie filmowe i bajkowe. Każdy uczestnik balu przebrał się za jednego z bohaterów. Można było poznać pingwina z Madagaskaru, Pocahontas, królewnę Śnieżkę, Batmana, Dzwoneczka, Elenę, Galadrielę czy Danuśkę szukającą swojego Zbyszka. Uczestnicy byli bardzo kreatywni. Jednym z punktów balu był konkurs na najlepszy strój. Zwyciężył Szymon Kaźmierczak, który przebrał się za Jack`a Sparrowa z filmu „Piraci z Karaibów”. Drugie miejsce otrzymali Alicja oraz Szalony Kapelusznik, w których rolę wcielili się Magdalena Grzanka oraz Jan Marciniak. Natomiast trzecie miejsce otrzymali, ex aequo, Smerf Laluś, Anna i Elsa z Krainy Lodu oraz Czerwony Kapturek z wilkiem, babcią i leśniczym. Naszym niezastąpionym DJ’em był Jakub Kun, a nad całością czuwał Ksiądz Kajetan Jakubowski.

Tańce przeplataliśmy jedzeniem (najbardziej najadł się wilk, ponieważ miał do pożarcia aż dwóch Czerwonych Kapturków 😉) oraz konkursami między innymi quizem, w którym rozpoznawaliśmy piosenki z filmów.

Bawiliśmy się doskonale! Poniższe zdjęcia odzwierciedlają naszą radość z bycia WSPÓLNOTĄ 😊

Pozdrawiamy! Zuzia i Dominika

 

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *