RMS zakończył rok formacji – relacja Kacpra Gwóździa

RMS

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej RMS Elbląg zakończył kolejny rok formacyjny!

We wtorek (19.06.2018r. ) w parafii św. Brata Alberta w Elblągu odbyła się Msza święta dziękczynna za cały rok formacyjny. Na liturgii dziękowaliśmy Bogu za wszystko, co udało nam się osiągnąć, za każdą akcję i dobry uśmiech na twarzach innych. 

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej w Elblągu jest prowadzony przez wspaniałego duszpaterza, ks. Rafała Główczyńskiego. W ciągu roku spotykaliśmy się co tydzień we wtorek na kręgu biblijnym, adoracji czy Mszy świętej. Oczywiście, nie zabrakło w inne dni spotkań kulturalnych czyli wyjścia do kina lub teatru. Wiele razy wspólnie integrowaliśmy się grając w gry planszowe. Wyjeżdżaliśmy na liczne rekolekcje i dni skupienia. 

RMS Elbląg pomagał pzy organizacji rekolekcji dla młodzieży ze szkół średnich, a także współpracował z grupą Lepszy Elbląg. 

Kończąc ten rok czekamy na największe wydarzenie organizowane przez ogólnopolskie struktury RMS. Jest to Salwatoriańskie Forum Młodych w Dobroszycach. „Forum“ to niesamowity czas, gdzie można rozwijać swoje talenty, spędzać czas z Bogiem i dobrze się bawić. 

Kacper Gwóźdź

 

Więcej o wspólnocie RMS dowiesz się klikając tu:

RMS

 

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *