Ruszamy! – nowa strona internetowa duszpasterstwa młodzieży diecezji elbląskiej

Drodzy Duszpasterze, kochana Młodzieży!

 

Bardzo się cieszę, że wraz z początkiem 2018 roku mogę zaprosić was do korzystania z nowego serwisu duszpasterstwa młodzieży diecezji elbląskiej.

Z jednej strony jest to tylko serwis wirtualny, mówiący o planach, wydarzeniach i ludziach.  Z drugiej strony jego zadaniem jest stworzenie platformy do lepszej komunikacji, wymiany informacji i spotkania w realnym świecie. Zachęcam więc wszystkich do jego współtworzenia.

Każdy duszpasterz czy osoba odpowiedzialna za wspólnoty młodzieżowej może przesłać informacje o wydarzeniu, które przygotowuje w swojej parafii. Chętnie zamieszczę je na naszym serwisie by skuteczniej mogły docierać do szerszego grona odbiorców.   Wszyscy mogą przesyłać także artykuły relacjonujące to, czym zajmujecie się w swoich duszpasterstwach. W ten sposób można dzielić się dobrem, którym jest Wasze zaangażowanie. Zachęcam do przesyłania zdjęć ze spotkań czy wydarzeń, które zostaną dodane do galerii. Każdy może przesłać również informacje o swojej wspólnocie czy ruchu. Dzięki temu w jednym miejscu zbierzemy wiadomości o każdej  grupie młodzieżowej działającej w diecezji elbląskiej. Mam nadzieję, że poprzez to działanie każdy, kto poszukuje dla siebie wspólnoty, miejsca wzrostu, łatwiej będzie mógł ją odnaleźć. A to zaowocuje prawdziwym spotkaniem z Bogiem i z drugim człowiekiem.

Mam nadzieję, że ta wirtualna platforma komunikacji sprawi, że łatwiej będzie nam spotkać się w realnym świecie!

 

ks.Marek Piedziewicz

                        duszpasterz młodzieży diecezji elbląskiej

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *