Zabawa karnawałowa w Sztumie

oaza-sztum

Zapraszam do zapoznania się z relacją z oazowego spotkania karnawałowego ze Sztumu. specjalnie dla nas przygotowała ją Ania Świderska.

Relacja z balu karnawałowego OAZY Sztum-Malbork

Poniższe zdjęcia stanowią namiastkę tego, co działo się w podczas Balu Karnawałowego w naszej parafii. Pod kierownictwem naszego duszpasterza, ks. Kajetana Jakubowskiego, młodzi Oazowicze zorganizowali bal karnawałowy. Obył się on 2 lutego 2018 roku. Uczestniczyło w nim ponad 30 młodych osób ze Sztumu i okolic.

Zabawa, przy dobrej muzyce i jedzeniu, trwała do późnych godzin nocnych. Na balu obowiązywał strój karnawałowy. Spotkać można było tam: oazową czirliderkę, czarną kicię, pszczółkę Maję i jej wiernego przyjaciela Gucia; Królewnę Śnieżkę, kowboja, brytyjską policjantkę, pielgrzymów grupy Zantyr Sztum, gangstera z lat dwudziestych oraz króla disco.         W czasie balu odbyło się również głosowanie. Każdy uczestnik zabawy mógł wskazać najlepsze przebranie karnawałowe oraz wytypować królową i króla balu. W konkursie na najlepsze przebranie trzecie miejsce zdobyła Ewa Cylke – oazowa czirlidreka, drugie miejsce zajęła Justyna Świderska w stroju Królewny Śnieżki, zaś zwycięzcą okazał się Szymon Mazurkiewicz w stroju Gucia.

Wszyscy zostali obdarowani upominkami, które wręczał król disco. Natomiast w konkursie na króla i królową balu wybrana została Anna Świderska i Kacper Radomin, których w symboliczny sposób także ukoronowano. Uśmiech na twarzy uczestników gościł przez cały wieczór, a zdjęcia mogą oddać tylko część atmosfery, jaka panowała wśród młodzieży. Każdy wyniósł z tego tanecznego spotkania wiele radosnych wspomnień, które z pewnością zostaną w pamięci na długi czas.

Anna Świderska

 

Więcej informacji o grupie oazowej ze Sztumu znajdziesz TU i TU.

 

oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum oaza-sztum

 

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *